Асоціація “ДжіЕс1 Україна” > Новини > “Є-Товар” – сервіс для забезпечення
населення потрібними товарами

“Є-Товар” – сервіс для забезпечення
населення потрібними товарами

EDIN, провайдер електронного документообігу, ініціював в рамках України та спільно з європейськими державами проєкт “Є-Товар” для розвитку комунікацій в цілях ділової взаємодії роздрібного бізнесу для забезпечення населення необхідною продукцією.
Мета проєкту – налагодження швидкого електронного зв’язку між постачальниками та торговельними мережами для наповнення полиць у магазинах товарами, яких не вистачає українцям в умовах війни з росією.
Рішення дозволяє постачальникам і виробникам завантажувати свої Каталоги продуктів і товарів (включаючи контакти) просто та швидко за допомогою веб-кабінету.
Торговельні мережі мають можливість переглядати всі каталоги в режимі реального часу, з можливістю обрати необхідний регіон, та відправляти замовлення на доставку, або зв’язатися з постачальниками.
Сервіс Є-Товар безкоштовний у використанні до 30.06.2022.
Його ціль – запобігання дефіциту необхідних товарів для населення в Україні та оптимізація поставок.
В рамках повної автоматизації постачання продукції, EDIN додатково підготував рішення для швидкого пошуку перевізників чат-бот у Телеграм “Є-транспорт”. Підключитися до нього можливо тут.
Війна на території України спричинила катастрофічні наслідки для забезпечення населення продуктами харчування всієї країни. Багато українських компаній не мають ні продукції, ні можливості доставити свою продукцію до магазинів.
Ваша реакція на співпрацю та участь у проекті дуже важлива для України та українського народу! За детальною інформацією звертайтесь на help@edin.ua !