Асоціація “ДжіЕс1 Україна” > Verified by GS1

Verified by GS1

expand search

Доступ до Verified by GS1 забезпечується міжнародною організацією GS1.
Verified by GS1 дає обмежений доступ – 30 запитів в день.

Як Verified by GS1 працює для власників українських брендів?

Власники українських брендів, які є членами Асоціації GS1 Україна можуть передавати інформацію про свій товар до глобального реєстру GS1 за допомогою внутрішнього каталогу GS1 Україна. За більш детальної інформацію, прохання звертатись до служби підтримки info@gs1ua.org

Verified by GS1 будує довіру між торговими мережами, власниками торговий марок (виробниками) та споживачами, що сприяє збільшенню продажів, меншому поверненню товарів, та зменшую кількість фальсифікатів. Кінцевою перевагою сервісу є більша ефективність, оскільки інформація в торгових каталогах базується на коректній ідентифікації товарів.

GS1 співпрацює з лідерами виробничої галузі з метою створення та розвитку Verified by GS1 – глобального реєстру, який зможе гарантувати, що кожен товар має свій унікальний ідентифікатор (GTIN), та обов’язкові шість атрибутів, які можна перевірити у всьому світі.

Власники брендів мають передавати інформацію про свій товар до глобального реєстру. В свою чергу, роздрібні торговці та торгівельні мережі (marketplaces), отримують доступ до цих даних в будь-який час за допомогою Verified by GS1.

Verified by GS1 ID card