Асоціація “ДжіЕс1 Україна” > Новини > Документи для отримання номерів
штрих-кодів GS1 тепер можна підписати
в особистому кабінеті учасника “ДжіЕс1 Україна”

Документи для отримання номерів
штрих-кодів GS1 тепер можна підписати
в особистому кабінеті учасника “ДжіЕс1 Україна”

АСОЦІАЦІЯ “ДЖІЕС1 УКРАЇНА” В СПІВПРАЦІ ІЗ ПРОВАЙДЕРОМ ЕЛЕКТРОННОГО ДОКУМЕНТООБІГУ EDIN ЗАБЕЗПЕЧИЛА ПІДПИСАННЯ ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОТРИМАННЯ НОМЕРІВ ШТРИХ-КОДІВ GS1 В ОСОБИСТОМУ КАБІНЕТІ УЧАСНИКА АСОЦІАЦІЇ

З метою долучення до всесвітньої системи товарної нумерації GS1 присвоєння унікальних номерів штрих-кодів товарам виробникам необхідно підписати певні договірні документи з Асоціацією Товарної Нумерації України “ДжіЕс1 Україна”.

Раніше документи щодо членства в асоціації підписувались на папері та передавались до офісу компанії GS1 з метою опрацювання та присвоєння ідентифікаційних номерів. Проте протягом всього часу своєї діяльності Асоціація “ДжіЕс1 Україна” прагнула спростити процедури приєднання до асоціації та взаємодії з членами організації, застосовуючи наявні технологічні можливості.

Зокрема, запущена у 2015 році Система інтерактивної взаємодії Асоціації із асоційованими членами забезпечила автоматизовану підготовку документів щодо членства та отримання номерів GS1 без подання паперових заявок. Перехід на безпаперові форми взаємодії “ДжіЕс1 Україна” з суб’єктами господарювання значно прискорив процес присвоєння ідентифікаційних номерів GS1, а операційне навантаження на співробітників, задіяних у опрацюванні документів, було знижено більш ніж на 60%.

Згодом для підписання договірних документів щодо членства в асоціації цифровим підписом  були задіяні провайдери кваліфікованих електронних довірчих послуг, що створило можливість для українських  суб’єктів господарювання долучатися до Системи GS1 ще швидше і взагалі без будь-яких паперових документів.

Проте залишалася певна незручність – для оформлення членства в асоціації підприємцю потрібно було спочатку заповнити відповідні форми в особистому кабінеті на сайті “ДжіЕс1 Україна”, а потім зареєструватись на платформі провайдера електронних довірчих послуг, щоб підписати сформовані документи електронним підписом. Необхідно було рішення, що дозволило б максимально ефективно обмінюватись комплектами документів в “безшовний” та зручний для користувача спосіб.

Таке рішення – сервіс Вільний iFrame – запропонував провайдер документообігу EDIN. Новий сервіс передбачає платформу, що повністю вбудована в особистий кабінет учасника “ДжіЕс1 Україна” і  забезпечує обмін електронними оригіналами юридично значущих документів без необхідності реєстрації та авторизації в інших системах документообігу. Тепер увесь процес оформлення договору про асоційоване членство в “ДжіЕс1 Україна” відбувається в одному місці, безпосередньо в особистому кабінеті на сайті “ДжіЕс1 Україна”.

Спробуйте та перевірте особисто!