Асоціація "GS1 Україна" > Як отримати штриховий код > Порядок вступу юридичних осіб, яким потрібні тільки номери GLN

Порядок вступу юридичних осіб, яким потрібні тільки номери GLN

До уваги дистриб’юторів та постачальників! 

Обов’язково проаналізуйте, чи можуть у вас виникнути потреби отримувати номери GTIN для маркування продукції штриховими кодами (якщо ви розфасовуєте, переконфігуровуєте або змінюєте продукцію, яку постачаєте), а також ідентифікувати ваші одиниці постачання за стандартом SSCC. Наведені на цій сторінці умови асоційованого членства таких можливостей не передбачають. Про умови членства в GS1 Україна, що забезпечують такі можливості – тут.

Для вступу до “ДжіЕс1 Україна” та отримання номерів GLN необхідно:

1. Укласти типовий договір про асоційоване членство в Асоціації Товарної Нумерації України “ДжіЕс1 Україна” та участь у всесвітній системі товарної нумерації GS1.

2. Подати Реєстраційну картку учасника (правила заповнення).

3. Укласти типові додаткові угоди до договору:

  • про сплату членських внесків асоційованим членом Асоціації – юридичною особою, що отримує тільки Глобальні номери розташування (форма 2).
  • про порядок обміну інформацією, пов’язаною із реалізацією асоційованим членом Асоціації права на участь у Системі GS1, з використанням Системи інтерактивної взаємодії з Асоціацією “ДжіЕс1 Україна” (Форма 9)*.

4. Сплатити членські внески, передбачені додатковою угодою за формою 2**.

5. За необхідності отримати додаткові номери GLN – подати заявки на присвоєння GLN (правила заповнення). Примітка. “Основний” номер GLN, який ідентифікуватиме Вас як суб’єкта господарювання, буде автоматично присвоєний після вступу вашого Договору в дію. Подавати заявку для присвоєння “основного” номера GLN не потрібно.

Увага! Всі документи заповнюються українською мовою. Номер договору та дату його підписання зазначають спеціалісти Асоціації,

* Додаткова угода за формою 9 дає можливість подавати заявки на присвоєння номерів GS1 в електронній формі (без надання паперових оригіналів).

**Для встановлення розміру членських внесків, підприємство має надати належним чином завірену копію Звіту про фінансові результати (форма №2) за останній звітний (фінансовий) рік з відміткою відповідного контролюючого органу або з належним чином завіреною копією підтвердження отримання цього Звіту (копія квитанції №2 у разі подання засобами електронного зв’язку чи копія поштового повідомлення з відміткою про вручення). Підприємство, яке існує менше року, сплачує мінімальні вступний та річний разовий членські внески . У разі ненадання такого Звіту підприємство сплачує максимальні вступний та річний разовий членські внески.

Отже, пакет документів мають скласти:

Договір 2 екз.
Додаткова угода (форма 2) 2 екз.
* Звіт про фінансові результати (форма №2) 

а) завірена копія звіту про фінансові результати (форма 2)

б) завірена копія підтвердження отримання звіту (Електронна квітанція №2 у разі подання засобами електронного зв’язку

1 екз.
Додаткова угода (форма 9) 2 екз.
Реєстраційна картка 1 екз.
Заявка на присвоєння Глобального номера розташування (GLN)
за
кількістю
додаткових
номерів GLN

Наполегливо рекомендуємо для оформлення договірних документів скористатись Системою інтерактивної взаємодії з Асоціацією “ДжіЕс1 Україна”!
Що це дає:
– система допоможе Вам правильно заповнити всі документи та надасть готовий пакет, який треба роздрукувати, засвідчити печаткою/підписом та відправити або доставити до Асоціації, наша адреса;
– Договір про асоційоване членство вашого підприємства буде відразу зареєстрований Асоціацією. Завдяки цьому Ви зможете відразу сплатити відповідні членські внески та, за необхідності, подати електронні заявки на присвоєння додаткових номерів GLN (паперові оригінали Заявок надавати не потрібно);
– отримавши внески, “ДжіЕс1 Україна” вважатиме ваш Договір таким, що вступив у дію, без зволікань присвоїть вашому підприємству “основний” номер GLN та, за наявності, почне опрацьовувати ваші Заявки на присвоєння додаткових номерів GLN;
– Свідоцтва про присвоєння “основного” номера GLN, а також додаткових номерів GLN за вашими заявками Ви зможете отримати після того, як Асоціація отримає оригінали ваших договірних документів.

Ви також можете самостійно завантажити пакет документів, роздрукувати їх, заповнити, засвідчити печаткою/підписом і надіслати або доставити до Асоціації, наша адреса. В такому разі Вам доведеться почекати, поки Асоціація надасть договору номер та зареєструє його – тільки після цього Ви матимете можливість оплатити членські внески. Отже, якщо Вам необхідно швидше отримати “основний” та додаткові номери GLN – скористайтесь Системою інтерактивної взаємодії з Асоціацією “ДжіЕс1 Україна”.

Після отримання зазначених документів та членських внесків підприємство реєструється як асоційований член “ДжіЕс1 Україна” та отримує Свідоцтво на право використання “основного” номера GLN. Додаткові номери GLN присвоюються на підставі окремих заявок (правила заповнення).