Асоціація “ДжіЕс1 Україна” > Як отримати штриховий код > Порядок отримання штрихового коду асоційованим членом “ДжіЕс1 Україна”

Порядок отримання штрихового коду асоційованим членом “ДжіЕс1 Україна”

Для отримання номера GS1, який на товарі подається у вигляді штрихового коду, необхідно:

  1. Подати до “ДжіЕс1 Україна” заявку на присвоєння Глобального номера товарної позиції (GTIN), або, якщо це товар змінної ваги для роздрібного продажу в межах України – Заявку на присвоєння Номера GS1 обмеженої сфери обігу (правила заповнення заявок)
  2. Сплатити членський внесок, визначений додатковою угодою, укладеною до Договору про асоційоване членство в Асоціації Товарної Нумерації України “ДжіЕс1 Україна” та участь у всесвітній системі товарної нумерації GS1.

Після отримання заявки та членського внеску, “ДжіЕс1 Україна” присвоїть відповідному товару номер GS1 та видасть Свідоцтво на право його використання.

Наполегливо рекомендуємо подавати заявки в електронній формі через Систему інтерактивної взаємодії з Асоціацією “ДжіЕс1 Україна”. Надавати Асоціації паперовий оригінал заявки, яка була подана через Систему, не потрібно.

Для повноцінного використання Системи необхідно укласти типову додаткову угоду за формою 9 про порядок обміну інформацією, пов’язаною із реалізацією асоційованим членом Асоціації права на участь у Системі GS1 з використанням Системи інтерактивної взаємодії з Асоціацією “ДжіЕс1 Україна”.

Ви також можете роздрукувати бланк відповідної заявки в розділі “Документація”, заповнити її згідно правил, засвідчити печаткою/підписом і надіслати або доставити до Асоціації, наша адреса.

Поточну інформацію щодо асоційованого членства Вашого підприємства в “ДжіЕс1 Україна” Ви можете отримати через Систему інтерактивної взаємодії з Асоціацією “ДжіЕс1 Україна”.

Якщо Ваше підприємство не є асоційованим членом “ДжіЕс1 Україна”, з порядком набуття асоційованого членства Ви можете ознайомитись у розділі “Вступ до “ДжіЕс1 Україна