Асоціація “ДжіЕс1 Україна” > Як отримати штриховий код > Порядок вступу фізичних осіб-підприємців, яким потрібні тільки номери GLN

Порядок вступу фізичних осіб-підприємців, яким потрібні тільки номери GLN

До уваги дистриб’юторів та постачальників!

Обов’язково проаналізуйте, чи можуть у вас виникнути потреби отримувати номери GTIN для маркування продукції штриховими кодами (якщо ви розфасовуєте, переконфігуровуєте або змінюєте продукцію, яку постачаєте), а також ідентифікувати ваші одиниці постачання за стандартом SSCC. Наведені на цій сторінці умови асоційованого членства таких можливостей не передбачають. Про умови членства в GS1 Україна, що забезпечують такі можливості – тут.

Для вступу до “ДжіЕс1 Україна” та отримання номерів GS1 необхідно:

1. Укласти типовий договір про асоційоване членство в Асоціації Товарної Нумерації України “ДжіЕс1 Україна” та участь у всесвітній системі товарної нумерації GS1.

2. Подати Реєстраційну картку учасника (правила заповнення).

3. Укласти типові додаткові угоди до договору:

  • про сплату членських внесків асоційованим членом Асоціації – фізичною особою-підприємцем, що отримує тільки Глобальні номери розташування (форма 2).
  • про порядок обміну інформацією, пов’язаною із реалізацією асоційованим членом Асоціації права на участь у Системі GS1, з використанням Системи інтерактивної взаємодії з Асоціацією “ДжіЕс1 Україна” (форма 9)*.

4. Сплатити членські внески, передбачені додатковою угодою.

5. За необхідності отримати додатковий номер GLN для вашого окремого виробничого об’єкта – подати заявку на присвоєння номера GLN (правила заповнення). Примітка. “Основний” номер GLN, який ідентифікуватиме Вас як суб’єкта господарювання, буде автоматично присвоєний після вступу вашого Договора в дію. Подавати заявку для присвоєння “основного” номера GLN не потрібно.

Увага! Всі документи заповнюються українською мовою. Номер договору та дату його підписання зазначають спеціалісти Асоціації.

* Додаткова угода за формою 9 дає можливість подавати заявки на присвоєння номерів GS1 в електронній формі (без надання паперових оригіналів).

Отже, пакет документів мають скласти:

Договір 2 екз.
Додаткова угода (форма 2) 2 екз.
Додаткова угода (форма 9) 2 екз.
Реєстраційна картка 1 екз.
за
кількістю
додаткових
номерів GLN
Наполегливо рекомендуємо для оформлення договірних документів скористатись Системою інтерактивної взаємодії з Асоціацією “ДжіЕс1 Україна”!
Що це дає:
– система допоможе Вам правильно заповнити всі документи та надасть готовий пакет, який треба роздрукувати, засвідчити печаткою/підписом та відправити або доставити до Асоціації, наша адреса;
– Договір про ваше асоційоване членство буде відразу зареєстрований Асоціацією. Завдяки цьому Ви зможете подати електронні заявки на присвоєння Номерів GS1 (паперові оригінали Заявок надавати не потрібно), а також сплатити відповідні членські внески;
– отримавши внески, “ДжіЕс1 Україна” вважатиме ваш Договір таким, що вступив у дію, без зволікань присвоїть Вам як суб’єкту господарювання Префікс GS1 підприємства, “основний” номер GLN та почне опрацьовувати ваші Заявки на присвоєння Номерів GS1;
– Свідоцтва про присвоєння Префікса GS1 підприємства, “основного” номера GLN, а також Номерів GS1 за вашими заявками Ви зможете отримати після того, як Асоціація отримає оригінали ваших договірних документів.

Ви також можете самостійно завантажити пакет документів, роздрукувати їх, заповнити, засвідчити печаткою/підписом і надіслати або доставити до Асоціації, наша адреса. В такому разі Вам доведеться почекати, поки Асоціація надасть договору номер та зареєструє його – тільки після цього Ви матимете можливість оплатити членські внески. Отже, якщо Вам необхідно швидше отримати “основний” та додаткові номери GLN – скористайтесь Системою інтерактивної взаємодії з Асоціацією “ДжіЕс1 Україна”.