Асоціація “ДжіЕс1 Україна” > Умови використання

Умови використання

Відмова від зобов’язань

Цей веб-вузол представлений Асоціацією “ДжіЕс1 Україна” з метою розповсюдження (безкоштовно) інформації для зручності користувачів. Асоціація докладає зусиль до забезпечення якості інформації, доступної на цьому веб-ресурсі, і постійно її оновлює. Проте, Асоціацією “ДжіЕс1 Україна” не гарантує і не бере на себе жодних юридичних зобов’язань за використання матеріалів, що містяться на цьому сайті або на будь-якому веб-ресурсі, поєднаному з ним чи на який є посилання. Матеріали, розміщені на цьому веб-сайті, не можуть замінити неупередженої юридичної професійної консультації, тому що, можливо, включають думки або рекомендації третіх сторін, які не обов’язково відображають погляди Асоціації Асоціацією “ДжіЕс1 Україна”.

Посилання на зовнішні веб-ресурси

Цей веб-вузол містить посилання на інші веб-ресурси, які є зовнішніми для Асоціації Асоціацією “ДжіЕс1 Україна”. Асоціація виявила достатню обережність у посиланнях на веб-сайти, але не має ніякого прямого контролю над їх вмістом або змінами, які, можливо, відбуваються на тих сайтах, тому користувач має сам приймати рішення про точність, надійність і коректність інформації, що міститься у зовнішніх веб-ресурсах, на які є посилання.

Посилання на інші веб-вузли не є підтвердженням або рекомендаціями надійності та коректності будь-яких матеріалів, послуг, пропозицій, виробів, запропонованих через ті сайти. Користувачі посилань, забезпечених цим веб-вузлом, повинні усвідомлювати відповідальність за використання веб-ресурсів, які вони відвідують.

Безпека

Асоціація “ДжіЕс1 Україна” застосовує низку заходів безпеки, щоб захистити свій веб-вузол від несанкціонованого доступу. Асоціація не несе відповідальності за пошкодження або збитки для обчислювальної системи, програмного забезпечення або даних користувача, що можуть з’явитись у зв’язку з використанням цього веб-ресурсу. Асоціація “ДжіЕс1 Україна” схвалює відповідну і адекватну обережність користувачів, направлену на безпечність використання матеріалів веб-сайта від вірусів або інших негативних впливів, яке можливе після некоректного втручання і яке могло б призвести до ушкодження обчислювальної системи, програмного забезпечення або даних користувача.

Конфіденційність

Асоціація “ДжіЕс1 Україна” надає першорядну увагу заходам, що мають на меті гарантувати конфіденційність користувачів цього веб-вузла.

Ми не відстежуємо інформацію про користувачів нашого веб-ресурсу. Ваша ІР адреса (Інтернет-адреса Вашого комп’ютера) використовуватиметься тільки, щоб допомогти нам виміряти трафік до нашого веб-вузла і щоб надати нам можливість поліпшити якість обслуговування, яке ми пропонуємо Вам на цьому веб-вузлі.

Повідомлення про авторське право

Вміст цього веб-вузла захищено авторським правом. Ви, можливо, завантажуєте, презентуєте, показуєте, друкуєте і відтворюєте матеріали з нього у незмінній формі тільки (із збереженням цього повідомлення) для вашого особистого, некомерційного, непромислового використання або використання в межах вашої організації. Якщо використання матеріалів не підпадає під дію українського законодавства у сфері авторських прав, Ви повинні пам’ятати, що всі права захищені. Із запитами та запитаннями відносно відтворення матеріалів і права на їх використання, потрібно звертатися до Асоціації “ДжіЕс1 Україна”, адреса: вул. Січових Стрільців, 26, м. Київ, 04053; електронна пошта: info@gs1ua.org

Це повідомлення не повинне бути стертим (знищеним). Вам не дозволяється повторно передавати, поширювати або продавати інформацію або матеріали без попереднього письмового дозволу Асоціації”ДжіЕс1 Україна”.

Вам не дозволяється використовувати веб-вузол Асоціації “ДжіЕс1 Україна”, щоб продавати товари або послуги, подавати комерційні пропозиції або збільшувати відвідування вашого веб-вузла.

Посилання на цей сайт

У разі потреби Ви можете посилатися на веб-вузол Асоціації “ДжіЕс1 Україна”, усвідомлюючи свою відповідальність.

Ви не повинні змінювати будь-який зміст сайту або повторно форматувати файли, сторінки, зображення, інформацію і матеріали цього веб-вузла на будь-якому іншому веб-вузлі. Асоціація “ДжіЕс1 Україна” залишає за собою право запобігати встановленню посилань з попередженням.